Produkcja

Firma Faro specjalizuje się w produkcji łożysk poprzecznych, wzdłużnych i wieńcowych do 6000 mm.

Dzięki usłudze doradztwa technicznego i doświadczeniu zdobytemu przez lata, firma Faro daje rozwiązania użytkownikom i producentom, którzy nie znajdują odpowiedzi na ich wymogi techniczne wśród produktów powszechnie oferowanych na rynku.

Biorąc pod uwagę parametry techniczne zastosowania, firma Faro jest w stanie zaprojektować i wykonać niestandardowe łożyska, wykorzystując technologię produkcji o wysokim standardzie zastosowania.

Jakość produktów gwarantuje stosowanie najwyższej klasy materiałów i komponentów z odpowiednimi świadectwami pochodzenia, a także z zastosowaniem Podręcznika Jakości.

Kolejną cechą charakterystyczną firmy Faro jest elastyczność produkcji, która pozwala oferować skuteczną alternatywę w przypadkach ograniczonej dostępności produktów stgandardowych.

W ciągu 35 lat firma Faro zdobyła znaczące doświadczenie w różnych sektorach przemysłowych, co pozwoliło zdobyć wiedzę i umiejętności technologiczne niezbędne do projektowania i budowy zaawansowanych produktów inżynieryjnych.

cuscinetto d1_718x768
tipi-di-cuscinetti-realizzati-foto
tipi-di-cuscinetti-realizzati

Copyright © Faro Industriale S.r.l. All rights reserved. Privacy and Cookies Policy

Log in with your credentials

Forgot your details?